Yeni Sanayi Sitesi 19. Sokak No:6 Merkez / Kütahya

1990 yılında mekanik bakım faaliyetlerini yürütmekle başlamış olduğumuz seramik sektöründeki teknik tecrübemizi, 2006 yılında EVLİYA ÇELEBİ MAKİNE SANAYİ ve TİCARET LTD.ŞTİ.ni kurarak taçlandırdık ve 7 yıldır SERAMİK MAKİNELERİ ve YEDEK PARÇALARI imalatı konusunda sektöre 22 yıllık bilgi birikimimizle hizmet vermekteyiz.

2013 yılını milat olarak kabul edip,ulusal ve uluslar arası alandaki müşterilerimiz için daha fazla değer oluşturmaya odaklanmış durumdayız.

Hizmetlerimizin sürdürülebilirliğine katkı yapan tüm paydaşlarımıza (ortaklar,çalışanlar,müşteriler,tedarikçiler,finans kuruluşlar,ticari ilişkide bulunan diğer kuruluşlar,rakipler,kamu kuruluşları,sivil toplum kuruluşları ve toplum )şükranlarımızla..

 

---- Vizyonumuz  ----

SERAMİK MAKİNELERİ ve YEDEK PARÇALARI imalatı konusunda 2017 sonuna kadar Türkiye de ilk 3 şirket içinde olmak.

 

----  Misyonumuz  ----

Ürün ve hizmet sunumunda sürdürülebilir kalite anlayışından taviz vermeden,paydaşlarımızdan(ortaklar,çalışanlar,müşteriler,tedaarikçiler,finans kuruluşlar,ticari ilişkide bulunan diğer kuruluşlar,rakipler,kamu kuruluşları,sivil toplum kuruluşları ve toplum )aldığımız güçle istikrarlı büyüyen bir şirket olmak.

 

----  Kalite Politikamız  ----

Memnuniyet temelli ve çözüm odaklı değerler üretmek için,sunduğumuz her ürün ve hizmeti kalitemizin dışa bakan yüzü ve güvencesi olarak kabul ederiz.

 

----  İş Arkadaşlarımızla İlişkilerimiz  ----

Doğru işi,doğru yapacak çalışanlarla yürüyebileceğini bilir,yetkin personellerle çalışmayı

ve onları geliştirmeyi görev biliriz.

 

----  Müşterilerimizle İlişkilerimiz  ----

Satışın bir sonuç değil, başlangıç olduğunu kabul eder;müşteri memnuniyeti için,

ürün ve hizmetlerimizin teknik ömrü boyunca arkasında olduğumuzu taahhüt ederiz.

Eskişehir Web Tasarım